Bądź na bieżąco

Śledź najnowsze fakty i wydarzenia branżowe

Aktualności

Miniatura oferty

V Ogólnopolska Konferencja Kinesiotaping

20 października 2017

V Ogólnopolska Konferencja Kinesiotaping 

Warszawa 18-19 listopada 2017

 

Serdecznie zapraszamy na kolejną konferencję organizowaną przez Kinesio Polska!

 

Nie będzie to kolejny, nudny naukowy zjazd przepełniony ogromem teoretycznej wiedzy. Na konferencjach KINESIO nigdy nie jest nudno!

 

Skuteczność metody Kinesiotapingu poza szeregiem badań i doświadczeń potwierdza także niesłabnąca popularność. Minęło wiele lat odkąd dr Kenzo Kase zaprezentował światu zarówno swój wynalazek jak i całą filozofię plastrowania dynamicznego. Pomimo długiego czasu pod okiem najlepszych instruktorów kształcą się kolejne pokolenia zwolenników Kinesiotapingu i przyszłych bądź obecnych fizjoterapeutów.

 

W tym roku podejmiemy tematy związane z zastosowaniem Kinesiotapingu między innymi u kobiet w ciąży, w stomatologii, w logopedii, w medycynie estetycznej oraz w terapii zwierząt.

 

Tym samym zapraszamy nie tylko Fizjoterapeutów, Masażystów, Lekarzy, Logopedów, Neurologopedów i studentów wymienionych specjalności lecz także Zoofizjoterapeuów, Lekarzy Weterynarii, Techników Weterynarii, Osteopatów Zwierzęcych i wszystkich związanych z rehabilitacją zwierząt.

 

Każdy z uczestników może wybrać najodpowiedniejszy dla siebie pakiet konferencyjny Classic lub Gold.

 

Gościem specjalnym V Ogólnopolskiej Konferencji Kinesiotaping, będzie dr n. med. Jacek Szwedo – specjalista w zakresie fizjoterapii po operacjach estetycznych w jednej z najlepszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie placówek – Dr Szczyt Klinika Chirurgii Plastycznej.

 

Zapisy oraz więcej informacji znajdziecie Państwo na:

 

https://kinesio.com.pl/ogolnopolska_konferencja_kinesiotaping.html/1

 

               1str                   10 procent