Zachęcamy do pozostawienia po sobie opinii.

Państwa zdanie jest dla nas i naszych potencjalnych kontrahentów najwyższą formą rekomendacji. Dodatkowo składane referencje wskazują nam kierunek naszych działańNajnowsze Referencje

Aleksander Śliwka

Siatkarz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz Reprezentacji Polski

Polecam w 100% produkty Medical Sport. Zdecydowanie jakość nr 1 na rynku, świetny asortyment i super kontakt. Nie wyobrażam sobie gry w innym sprzęcie!

MKS Start Lublin

Zespół Energa Basket Ligi

Gra na najwyższym poziomie zawsze potrzebuje najlepszego wsparcia. Dlatego zdecydowanie stawiamy na Medical Sport. Niezmiennie od lat są naszym wsparciem i gwarancją sprzętu z najwyższej półki.

Bartosz Olszewski

Jeden z najlepszych biegaczy amatorów, autor najpopularniejszego w Polsce bloga o bieganiu: warszawskibiegacz.pl

Z powodzeniem łączę pracę, ze sportową pasją i życiem rodzinnym. Staram się inspirować, motywować i namawiać społeczeństwo do ruszenia się z kanapy. Na swoim koncie mam 25 maratonów w tym kilka wygranych oraz zwycięstwo z prestiżowych zawodach Wings for Life World Run. Od zawsze skarpety CEP były moim wyborem, a współpraca z Medical Sport jest dla mnie po prostu przyjemnością.

Mariusz Wlazły

Gracz Skry Bełchatów oraz Reprezentacji Polski w siatkówkę.

Polecam współprace z firmą Medical Sport. Produkty kompresyjne CEP towarzyszą mi podczas zawodowej gry oraz regeneracji po treningu i meczach.