Poznaj producentów naszych produktów

Dowiedz się więcej o kluczowych markach medycyny sportowej

PRODUCENCI

Zachęcamy do pobrania naszych katalogów i do bezpośredniego kontaktu z naszymi przedstawicielami. Posiadają oni wiedzę, która przełoży się na wybranie odpowiednich dla Państwa produktów, które zagwarantują sukces handlowy Państwa firmy. Jest to najlepszy sposób na rozpoczęcie współpracy.

Poznaj grono producentów produktów dostępnych w naszej ofercie

Producent logo

Światowy lider w produkcji odzieży kompresyjnej, prosto z Niemiec. Lata doświadczeń firmy Medi, przeniosły się na stworzenie marki CEP, która wspomaga biegaczy jak i każdego innego sportowca w regeneracji, zapobiega zakwasom czy skurczom łydek. Produkty dostępne są w sieciach handlowych InterSport, GoSport oraz sklepach biegowych.

Sprawdź
Producent logo

Mueller Sports Medicine, to jedna z najstarszych firm produkujących produkty medycyny sportowej oraz lekkich stabilizatorów dla sportowców. Firma powstała w USA i nadal jest prowadzona przez rodzinę Mueller'ów. Produkty dostępne w sieciach InterSport, GoSport oraz sklepach sportowych w całej Polsce.

Sprawdź
Producent logo

Produkty firmy BREG z Kalifornii to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań w zakresie zaopatrzenia ortopedycznego na świecie. Po połączeniu z marką Bledsoe w 2015 roku, firma posiada jedną z najbardziej szerokich gam produktów ortotycznych na rynku.

Sprawdź
Producent logo

Kinesio® jest to oryginalna i wiodąca marka produktów do Kinesiotapingu (plastrowania dynamicznego). Oferuje w tej chwili najdoskonalsze plastry do tapingu oraz jako jedyna prowadzi certyfikowane szkolenia w zakresie Kinesio Tapingu, których uprawnienia obowiązują na całym świecie. Firma od ponad 30 lat utrzymuje najwyższe standardy w zakresie tapingu w medycynie.

Sprawdź
Producent logo

Mediroyal to szwedzka marka najlepszej jakości produktów medycznych. W asortymencie proponowanym przez Medical Sport znalazły się stabilizatory stawu kolanowego Mediroyal z materiału Airmash gwarantujące trwałość oraz przepuszczalność powietrza i pomagające utrzymać higienę. Dodatkowo pasy lędźwiowe, aparat Capenera, a także wkładki do butów stosowane przy koślawości oraz szpotawości wykonane z pianki EVA oraz Poron, co zapewnia trwałość i komfort.
Mediroyal to sprawdzona, europejska marka, której trwałość jest znana w środowisku medycznym.

Sprawdź
Producent logo

Międzynarodowe Stowarzyszenie Kinesiotapingu, działające od 1984 roku, zrzeszające ponad 80 regionów na całym świecie z siedzibą w USA. Założone przez samego twórcę metody Kinesiotapingu dr Kenzo Kase. Stowarzyszenie kompletuje wyniki badań w zakresie tapingu od ponad 30 lat.

Sprawdź